O nás

Společnost nabízí veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky. Od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky, přes školení, vzdělávání až po otevření nebo renovaci kadeřnických salónů. Většinu značek, které HS v ČR prodává již zastupuje, tudíž má plně pod kontrolou cenovou politiku a marketing. Díky propracované logistice, má HS minimální výpadky zboží, což kadeřníci či koncový zákaznici oceňují.

0

prodejen

Velkoobchodní prodejny po celé ČR

V současné době provozujeme 20 velkoobchodních prodejen po České republice. Na velkoobchodních prodejnách je vždy proškolený personál, který vždy ochotně rád poradí. Velký důraz společnost klade na školení kadeřníků a personálu.

Školící centra pro kadeřníky

V celé republice máme 13 školících center, kde denně probíhají školení na jednotlivé značky, technologie a trendy. Zákazníci se také mohou dovolat na ,,Zelenou” linku nebo-li telefonní poradenství, kde vyškolený personál rád poradí s určitými dotazy či zhotoví zákazníkovi objednávku.

0

školících center

0

kadeřníků

Zásobujeme profesionální kadeřníky

Společnost zásobuje více jak 18 000 kadeřníků po celé České republice. Náš obchodní tým sestaven z obchodních reprezentantů, kteří pravidelně jezdí za stálými zákazníky či nabízí naše služby v nových kadeřnických salónech.

Distributor významných značek

Jsme distributory významných značek na českém trhu. Mezi nejvýznamnější firmy, které patří mezi exkluzivní distribuci patří DUSY Professional, DAVINES, Hair Company, ING, CELEB LUXURY, Cover Hair, Ermila, Panasonic, VALERA Salon exclusive, DIVA pro, nůžky TONDEO Solingen, Jaguar, KYONE, pomůcky MY SALON, GRIS, HAIR SERVIS Tools a americké kartáče WET BRUSH. Kadeřnický nábytek AYALA a luxusní nábytek GAMMA&BROSS.

0

exkluzivních distribucí

Z historie společnosti

2003

Firma HAIR SERVIS byla založena osmi kadeřnickými velkoobchody v roce 2003. Hlavním cílem bylo vytvořit 1. Velkoobchodní kadeřnický řetězec na českém trhu, který by byl silný na trhu před vstupem ČR do EU.

V roce 2004 měla společnost 8 velkoobchodních prodejen a zboží se aktivně rozváželo do kadeřnických salonů.

Později byl vytvořen obchodní tým a následně byla pokryta celá ČR našemi službami.

2004

2006

V roce 2006 se stala společnost HS akcionářem německého řetězce EURO FRIWA - jeden z největších prodejců profesionálních výrobků pro kadeřnické a kosmetické salóny v Evropě, který vlastní značku s profesionální vlasovou kosmetikou DUSY. Od této doby společnost HS začala být zajímavá pro zahraniční partnery a stala se distributory významných značek na českém trhu.

V roce 2014 HAIRSERVIS otevřel v Praze showroom luxusního kadeřnického vybavení značky Gamma&Bross.

2014