HAIR SERVSIS

leden - Únor

stáhněte zde

Cover Hair

COVER HAIR

Nejedná se o krycí barvu na vlasy, ani o nepřirozeně vypadající barevný sprej. Cover Hair je vyroben z organického keratinu, který je přítomný také v našich vlasech. Cover Hair pokryje a zhustí Vaši současnou vlsovou pokrývku hlavy, čímž rychle vytvoří přirozenou a hustou vlasovou pokrývku. Velice snadno se nanaší. V průběhu několika sekund se propojí keratinové mikrovlákno s Vašimi vlasy a ty poté budou působit hustější a zdravější. Vlasový porost nabyde hustotu a objem. Mikrovlákna jsou nabita statickou elektřinou a tak garantují bezpečné uchycení ve vlasech. Cover Hair je po zafixování běžným sprejovým tužidlem voděodolný. Nesteče, nerozmaže se a nebarví. Je smývatelný běžným vlasovým šamponem. 

 

NOVINKA
COVER HAIR COLOR SPRAY

Otravné dotónovávání a nákladné dobarvování stojí čas a nervy. S Cover Hair Color Spray to jde snadno, rychle a šetrně. Okamžitě zasychá a vydrží až do dalšího umytí. Nechtěné odrosty jsou zakryty a den může začít. Perfektně drží přivětru, mrholení i sportu. Barva bude vypadat vždy perfektně. 

V 5 odstínech: černá, tmavě hnědá, světle hnědá, blond, mahagonová

100 ml

 

Cover Hair Color - Rychle jako blesk přebarví odrosty a zakryje šediny

Cover hair pro Vás přichystal novinku Cover Hair Color. Tento pudr je vyroben pro odrosty barvených vlasů či zakrytí prvních bílých vlasů. Je možné použít pro odrosty bílých, tmavých i světlých vlasů. Po nanesení na umyté a vysušené vlasy vydrží až do příštího umytí vlasů. Cover Hair color je rychlý jako blesk. To vše je možné díky speciálnímu mikrovláknu, které kryje a barví během pár sekund. Saticky nabitá mikrovlákna obalí vlas a zajistí mu více barvy. Cover Hair color je po fixaci lakem na vlasy odolný vůči povětrnostním vlivům i potu. Barva zůstane perfektní.

V 10 odstínech: černá, tmavě hnědá, středně hnědá, kávově hnědá, blond, střední blond, světlá blond, červeno-hnědá, mahagonová, měděná

 

 

 

 

 

 

 

Cover Hair Volume -  zakryje řídké vlasy během pár sekund

Cover Hair Volume zakryje řídké vlasy a dodá jim objem. staticky nabitá rostlinná vlákna jemně přilnou k vlasům a dodají jim objem. Holá místa jsou zakryta. Cover Hair zůstává ve vlasech i při různých povětrnostních podmínkách i během cvičení. Pot nebo lehké mrholení nejsou žádným problémem. Vaše vlasy budou vypadat vždy nadýchaně a perfektně.

V 10 odstínech: černá, hnědá, tmavě hnědá, středně hnědá, světle hnědá, přírodní blond, blond, čokoládová, šedá, světle šedá

 

 

 

 

Více informací najdete na internetových stránkách, kde najdete i  fotografie a instruktážní video.

Brožurku o značce Cover Hair nalezente zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Copyright 2009, HAIR SERVIS, spol. s r.o. | Made by Global internet system solutions, s.r.o.