HAIR SERVSIS

leden - Únor

stáhněte zde

 

 

Celeb Luxury je americká společnost, která se specializuje na výrobky pro barvení vlasů. Jejich vizí je, aby jste milovali svou barvu vlasů. Je jedničkou na trhu v USA. Všechny výrobky Celeb Luxury jsou: v souladu s předpisy EU a FDA, 100% veganské, bez lepku, sulfátů, PPD, amoniaku, peroxidů a nejsou testované na zvířatech.

Pokud jste kadeřník a chcete získat velkoobchodní ceny, prosím kontaktujte nás na e-mail: hairservis@hairservis.cz a my Vám zašleme veškeré informace.  ny výr

Pokud jste kadeřník a chcete získat velkoobchodní ceny, prosím kontaktujte nás na e-mail: hairservis@hairservis.cz a my Vám zašleme veškeré informace. Pokud jste kadeřník a chcete získat velkoobchodní ceny, prosím kontaktujte nás na e-mail: hairservis@hairservis.cz a my Vám zašleme veškeré informace. obky Celeb Luxury jsou: V SOULADU S PŘEDPISY EU A FDA, 100% veganské, bez lepku, sulfátů, PPD, amoniaku, peroxidů a nejsou testované na zvířatech.


 

  a chcete získat velkoobchodní ceny, prosím kontaktujte nás na e-mail: hairservis@hairservis.cz a my Vám zašleme veškeré informace. 

 

Všechny výrobky Celeb Luxury jsou: V SOULADU S PŘEDPISY EU A FDA, 100% veganské, bez lepku, sulfátů, PPD, amoniaku, peroxidů a nejsou testované na zvířatech.


Všechny výrobky Celeb Luxury jsou: V SOULADU S PŘEDPISY EU A FDA, 100% veganské, bez lepku, sulfátů, PPD, amoniaku, peroxidů a nejsou testované na zvířatech.

Pokud jste kadeřník a chcete získat velkoobchodní ceny, prosím kontaktujte nás na e-mail: hairservis@hairservis.cz a my Vám zašleme veškeré informace. 


© Copyright 2009, HAIR SERVIS, spol. s r.o. | Made by Global internet system solutions, s.r.o.